תוכנית היזמות הטכנולוגית של עמל יוצאת לדרך

בשלושה בדצמבר, הושקה רשת מרכזי המצוינות הטכנולוגים של ה ETF – סוכנות החינוך הטכנולוגי של האיחוד האירופי, שרשת עמל חברה בה מזה עשור. אנו גאים לציין, ששניים מתוך שבעת המרכזים המצוינים של עמל – חדרה (שאף זכה לציון לשבח בעבר) והייטק פרס החדש (לשעבר שבח מופת ת"א), מייצגים את ישראל ברשת בינלאומית זו שנקראת ENE 
ETF NETWORK for EXELLENCE
ובה חברים נציגים של 90 מרכזי מצוינות טכנולוגיים מכ-20 מדינות. 

תוכלו להתרשם מאירוע ההשקה בזום שלפניכם:

contentגיא שרים, מנהל תחום יזמות בעמל : "אנו גאים להשיק את תוכנית היזמות הטכנולוגית של רשת עמל, שאליה נרשמו תלמידים מכעשרה בתי ספר שלנו ברחבי הארץ. במסגרת התוכנית יעסקו התלמידים בשאלות –  מהי יזמות? מיהו יזם? מהי חברה? ילמדו לקיים סיעור מוחות וחשיבה יצירתית, יתמודדו עם אנגלית עסקית ועמידה מול קהל, בניית אבטיפוס לרעיונותיהם, ויובילו עם חבריהם פיתוח מיזם עסקי/טכנולוגי/ חברתי. התוכנית מלווה ע"י סטודנטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה ומנטורים מובילים בתעשייה בישראל, ותתקיים  לאורך שנת הלימודים הנוכחית. בסוף השנה, יתחרו נבחרות התלמידים  על תואר המיזם המצטיין בתחרות היזמות הארצית של רשת עמל. הנבחרת הזוכה, תזכה לייצג את בית הספר, רשת עמל ומדינת ישראל באליפות העולם ליזמות של ארגון SAGE GLOBAL."

 

 

 

od

עו"ד רוית דום עיני, מנכלית עמל: "כל פעם אני נרגשת מחדש וגאה כשאנו פותחים את תוכנית היזמות השנתית של רשת עמל, וכך גם הערב בארוע הפתיחה בזום, עם עשרות רבות של תלמידים מבתי ספר שלנו המשתתפים בתוכנית. אנחנו נותנים לילדים במרכזי היזמות שלנו ולכל המשתתפים בתוכנית הזדמנות להצליח בחיים בגיל צעיר, לקחת את החלום שלהם ולעוף איתו הכי רחוק שאפשר. בתוכנית היזמות שלנו הם מקבלים את כל המעטפת הדרושה להפוך את הרעיונות למען הקהילה לדבר ממשי, להתחבר לעולם העסקי, לעבוד עם מנטורים מומחים וחברות מובילות במשק. השנה יתמקדו התלמידים בפיתוח מיזמים הקשורים למגפת הקורונה, לשיפור הלמידה וטכנולוגיות הלמידה ובתחומי הקיימות ותיקון עולם שביעדי האו"ם. נבחרות היזמות של בתי הספר ישתתפו בתחרות היזמות הארצית של קבוצת עמל, והזוכים יסעו לייצג את הרשת ואת ישראל בתחרות היזמות העולמית SAGE".

 

schools